facebook
Logo firmy

Promocje

"Zimowa zabawa" - Niska temperatura nie robi Ci różnicy? W miesiącach zimowych od listopada do marca, każdy zestaw jest o powiększony o dodatkowe 100 kulek.

"Dzień powszedni" - Wolny dzień na tygodniu? A może integracja klasowa ze szkoły? Od poniedziałku do czwartku, każdy zestaw jest o powiększony o dodatkowe 100 kulek.

"Promocja Facebookowa" - polub naszego fanpage i zaproś do polubienia wszystkich swoich znajomycha a dostanieszdotatkowe 100 kulek (promocja jednorazowa) aby z niej skorzystać należy:
1) Polubić naszego fanpage https://www.facebook.com/napodgrodziu.lubeskie/
2) Zaprosić do polubienia wszytskich swoich znajomych (na komputerze to tyko 3 klikniecia)
3) Zgłosić to Prezesowi Mateuszowi Chołodemu by mógł to sprawdzić, albo zrobić to przy nim.
4) Umóić się na grę w której to odbierze się nagrodę.

 

Zdjęcie - Promocje Paintball

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Pieczątki Prezesa" - Jesteś stałym klientem? Zbieraj pieczątki prezesa! Za każdą wykupioną usługę wypożyczenia zestawu (nie liczą się zestawy wypożyczone za vouchery) dostaniesz odbitą pieczątkę na ulotce firmy, która jest przypisana właśnie do Ciebie (nie ma możliwości zbierania pieczątek przez kilka osób na jedną ulotkę). Zbierz 5 pieczątek a dostaniesz voucher na Paintball o wartości 50zł.

 

"Lider Grupy" - Jesteś organizatorem grupy? Za każde 10 osób które przyprowadzisz (chodzi o osoby które zapłacą za usługę wypożyczenia zestawu, nie licząc osób które wypożyczają za vouchery) otrzymasz voucher na Paintball o wartości 50zł lub darmowe wejście w dniu imprezy (zestaw w zależności od zestawu jaki biorą inni członkowie grupy). Promocja dotyczy także nauczycieli, właścicieli firm i itp...

 

"Zestaw Gigant" - Nie lubisz się ograniczać? Dla tych którzy nie lubią liczyć ile zostało im w magazynku specjalna promocja! Jesli kupujesz zestaw z 1000 kulek otrzymujesz 10zł rabatu.